Thriller psychologiczny

Thrillery są czasem naprawdę przerażające. Może nie czasem, ale praktycznie zawsze. Często się więc mówi, że tak naprawdę są to książki, które przeznaczone są dla ludzi o mocnych nerwach. Nie każdy z nas je ma, dlatego nie każdy chce sięgać po takie książki. Kto lubi trochę nerwów i nie boi się tego, że adrenalina może mu bardzo gwałtownie skoczyć do góry, to koniecznie powinien sięgnąć po thrillery, ponieważ pojawia się wiele ciekawych nowości na rynku. Jedną z nich są “Srebrne skrzydła” Camilli Läckberg (https://www.taniaksiazka.pl/srebrne-skrzydla-camilla-laeckberg-p-1390541.html).

Szwedzka pisarka

Jeżeli chodzi o tą autorkę, to wiele osób doskonale wie, że tworzy ona wspaniałe powieści sensacyjne, które skupiają się dookoła miejsc z których ona pochodzi. Camilla Läckberg sprawiła, że to dzięki niej szwedzka literatura stała się jeszcze bardziej popularna. Autorka ma na swoim koncie kilka wspaniałych dzieł, które cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników. To one utorowały jej drogę nie tylko do serc ludzkich, ale również do pierwszych miejsc w światowych rankingach. Tym razem autorka po raz drugi zaprasza wszystkich czytelników do tego, aby poznali serię “Faye”. Zanim ukazały się “Srebrne skrzydła”, będące drugim tomem tego cyklu, na rynku została opublikowana “Złota klatka”, gdzie wszyscy czytelnicy mieli przyjemność poznać główna bohaterkę Faye. Kobieta na pierwszy rzut oka miała wszystko – począwszy od urody, idealnego męża, ślicznej córeczki, po pieniądze. To co jednak było na wierzchu było niczym w porównaniu z koszmarem, jaki kobieta przeżywała w domu pod okiem swojego męża.

Nowe życie

W drugim tomie czytelnicy widzą, że życie Faye się odmieniło. Jej mąż psychopata znajduje się w więzieniu, a ona sama wyjechała z kraju, aby w innym miejscu rozpocząć nowe życie. Udało jej się, bowiem teraz bohaterka ma własną markę kosmetyczną. Z nową serią produktów przygotowuje się właśnie do tego, aby wystartować na rynku amerykańskim. Tylko, że w jej własnej firmie ktoś chce zagrozić jej pozycji. Od wszystkich udziałowców zostają powoli wykupione akcje. Faye zupełnie nie wie o co chodzi. Na dodatek kobieta dowiaduje się, że jej psychopatycznym małżonek uciekł z więzienia i teraz jej życiu zagraża niebezpieczeństwo. Bohaterka musi porzucić swoje bardzo wygodne życie, aby powrócić do miejsca, gdzie zaczął się koszmar. Razem z kilkoma bliskimi jej osobami nie tylko będzie starała się ocalić swoją firmę, ale także życie. Tylko czy w obliczu podwójnego niebezpieczeństwa będzie potrafiła sobie ze wszystkim poradzić?

Drzewo zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com